Audio-Video

Tikai ar vienu pieskārienu, vai balss komandu “Atpūta”, gaismas satumst, žalūzijas aizveras, sāk spēlēt mūzika un ārdurvis aizslēdzas, lai vari izbaudīt vakaru. 

Mobilie telefoni & planšetes
Nekad nepārtrauc sarunu, lai izslēgtu mūziku. Vienkārši izmanto savu gudrās mājas ierīci – ieslēdz aplikāciju, un izmanto tūlītēju piekļuvi straumēšanas servisam. Displejs parādīs izpildītāju, dziesmas nosaukumu un tā informāciju skaistā un elegantā veidā.

Vadu un bezvadu tastatūras 
Tās nav domātas tikai gaismām! Tastatūras ir ideāls veids, kā kontrolēt mūziku. Ar vienu pieskārienu, Tava mīļākā radiostacija sāk skanēt istabā vai visā mājā. Ar citu pieskārienu, apturi, pārslēdz staciju vai mūzikas skaļumu uzreiz! 

Pults
Pults, ar kuru Tu pārslēdz TV kanālus, dod Tev iespēju piekļūt vai aktivizēt arī tavu iecienītāko mūziku. Ar dažiem pieskrārieniem ieslēdz savu mīļāko dziesmu vai radiostaciju. 

Video
Video sistēma, kurai ir augsta izšķirtspēja, var atskaņot Tavus mīļākos video ierakstus vai filmas visā mājā, vai atsevišķā istabā, tikai ar vienu pogas pieskārienu. 

Video sistēma ir iestrādāta Tavā Gudrajā mājā. Tā tiek kontrolēta ar lietotājam draudzīgu aplikāciju, kuru var vadīt no telefona, planšetes vai ar pulti?