Ekinex

Ekinex –Tehnoloģiju un dizainu apvienojums, radot unikālas ierīces, atvieglojot ikdienas dzīvi. 

Pateicoties kvalificētai un kompetentai komandai, Ekinex ir radījis produktu, kas iemieso Itālijā ražota dizaina būtību, uzmanību detaļām, progresīvas tehnoloģijas un inovācijas. 

Ekinex kā pamatelementus ietver lietotājam draudzīgu lietošanu, tūlītēju izpratni par funkciju un līdzsvarotu un inteliģentu tehnoloģiju izmantošanu.

Slēdži

Slēdži

Harmonija un būtiskums. Stingra detaļu vienkāršība. Spiedpogas, termostati, skārienjūtīgie displeji, plāksnes rozetēm un iebūvētas gaismas diodes ar regulējamu gaismas intensitāti dažādās krāsās. Fenix NTM īpaši necaurspīdīgs nanotehnoloģiju materiāls, kas ir inovatīvs interjera dizaina izstrādājums..
Lasīt vairāk
DIN moduļi

DIN moduļi

Pētniecības un izstrādes laboratorijās, izstrādāts pilnīgs KNX standarta produkts un ierīču sistēma, kas ļauj realizēt Ekinex mājas automatizāciju. Produkti ir pārbaudīti un sertificēti, lai garantētu pilnīgu mājas un ēku kontroli saskaņā ar KNX protokolu, kas ir pasaules standarts visiem ēku automa..
Lasīt vairāk
Viesnīcu risinājumi

Viesnīcu risinājumi

Ekinex, Itālijas uzņēmums, kas specializējas KNX standarta ierīču izstrādē, piedāvā progresīvus risinājumus naktsmītņu automatizācijai, kas paredzēti, lai nodrošinātu viesiem komfortu un kvalitāti, kā arī augstu energoefektivitāti pārvaldītājiem un īpašniekiem.
Lasīt vairāk
Delégo

Delégo

Pateicoties Delégo sistēmai, jūs vienmēr un jebkurā diennakts laikā būsiet savienots ar savu māju no jebkuras vietas pasaulē. Delégo kontrolē katru telpu, nodrošinot drošību, labsajūtu un komfortu. Sistēma, kas ļauj vienkārši un intuitīvi pārvaldīt visas jūsu mājas tehnoloģijas. Delégo var pārvaldīt..
Lasīt vairāk